شوینده های قلیایی

چربی زدای بسیار قوی صنعتی R102

محلول پاک کننده R102 علاوه بر شستشو و تمیز کردن سطوح از انواع آلودگی ها از قبیل روغن، گریس، رسوبات روغنی خشک شده و روان کننده ها ، سطح را نیز جهت انجام عملیات بعدی آماده و باعث افزایش واکنش پذیری سطح می شود.
این شوینده قلیایی قادر است بدون ایجاد خراش مکانیکی یا آسیب رسانیدن به تجهیزات، مواد ناخواسته را از تجهیزات و دستگاهها و… حذف کند.
PH این شوینده قلیایی میباشد و قدرتمندترین حلال چربی به حساب می آید.

چربی زدای سطوح آلومینیوم و پلاستیک

آلومینیوم جز حساسترین فلزات میباشد و به سرعت نسبت به مواد شوینده واکنش میدهد.
برای چربی زدایی سطوح آلومینیومی نیاز به حلال هایی میباشد که بدون آنکه به سطوح آسیبی وارد کنند ،بتوانند به طور کامل چربی ها را از روی این سطوح برطرف کنند.
PH این شوینده ها باید میل به خنثی داشته باشد و معمولاً در محدوده ی عدد 8 میباشند.

شوینده قلیایی و پاک کننده ابزار آلات صنعتی

در اکثر فرآیندهای تولیدات صنعتی آلودگی ها خواسته یا ناخواسته جز همیشگی فرآیند تولید میباشند که در برخی موارد وجود این آلودگیها، منجر به اختلال در عملکرد دستگاهها شده و راندمان آنها را کاهش میدهند.
کثیف بودن دستگاهها و ابزارآلات منجر به افزایش هزینه ها و افزایش مصرف انرژی میشود؛ بدین منظور برای برطرف کردن آلودگیها که اکثراً از نوع چربی و گریس و روغن هستند ، شوینده های قلیایی خاصی تولید و در بازار عرضه میشود که با نام پاک کننده های ابزارآلات شناخته میشوند.

پاک کننده چسب و رنگ

برای برطرف کردن چسب ها از روی سطوح نیاز به حلال های مخصوصی است که بتوانند آنها را آسان تر و با کمترین صدمه به دیگر قسمتهای قطعه اصلی جدا نمایند.
یکی از پاک کننده های قلیایی در این زمینه، پاک کننده های چسب و رنگ از روی سطوح میباشد که قدرت بالایی در برطرف کردن این آلودگیها از روی سطوح دارد.

شوینده مخصوص سطوح استیل

پاک کننده سطوح استیل که مبتنی بر تکنولوژی نانو طراحی و تولید گردیده و محتوی مواد طبیعی در فرمول تولیدی خود می باشد ضمن ضد عفونی این سطوح آنها را کاملا پاک و درخشنده می کند به نحوی که شما از دیدن آنها لذت ببرید و در عین حال خیالتان از عوامل بیماری زا بخوبی راحت باشد .
تجمع چربی ها روی سطوح استیل باعث تیره و کدر شدن آنها شده و به مرور تبدیل به لکه های سیاهرنگی شده که برطرف کردن آنها به مراتب دشوار خواهد بود.
شوینده چربی زدای R102 یک شوینده قلیایی میباشد که براحتی چربی و روغن و گریس را از روی سطوح برطرف کرده و موجب براقیت و درخشندگی این سطوح میگردد.

شوینده قلیایی چند منظوره

این نوع شوینده ها هم مانند مایع چند منظوره بر پایه حلال برای پاک کردن سطوح چرب بسیار مناسبند، با این تفاوت که آسیب کمتری به سطوح و رنگ ها می زنند، از این رو می توانند گزینه مناسب تری برای استفاده شما در منزل باشند. 
از این پاک کننده قلیایی برای شستشوی دیوارها نیز استفاده میشود.
این پاک کننده نوعی از  دترجنت  صنعتی میباشد که کاربردهای فراوانی در چربی زدایی و رفع آلودگیها دارد.

شوینده قلیایی بدون کف

وجود چربی و پروتئین باقیمانده در خطوط تولید صنایع غذایی و صنایع لبنی ، باعث ایجاد و تشکیل بایوفیلم میشود که محل رشد و تکثیر انواع میکروبها بویژه باکتریها است.
شوینده قلیایی بدون کف ، یک حلال قوی و موثر برای شستشو و نظافت خطوط تولید کارخانجات، به خصوص کارخانجات صنایع غذایی و لبنی میباشد و از آنجاییکه فاقد کف است، در قسمتهایی که در معرض مستقیم دید نیستند و یا قابلیت دسترسی برای آبکشی آنها وجود ندارد، بهترین گزینه برای پاک کردن چربی ها و دیگر آلودگیها از روی سطوح میباشد.

چربی زدای قوی خانگی

بازار محصولات بسیاری به عنوان چربی زدای گاز و فر پخت، وجود دارند. بسیاری از این پاک کننده ها چند منظوره هستند و از آنها میتوان در سراسر خانه استفاده کرد. اما یکی از سخت‌ترین بخش‌های نظافت در خانه، تمیزی آشپزخانه و مخصوصا اجاق گاز و فر پخت است که حداقل باید چندبار در هفته صورت گیرد. در مورد سایر وسایل آشپزخانه نیز تقریباً همین میزان حساسیت وجود دارد. استفاده از اسپری های تمیزکننده با خاصیت لکه بری بالا، برای حذف لکه های چربی، لکه چایی و مواد غذایی رنگی روی سطح کابینت موثر است اما برای پاکیزگی سطح اجاق گاز نیاز به یک محصول با قدرت رفع لکه های کهنه چربی، سوخته و خشک شده می باشد.

شرکت  روشاپاک  تولید کننده انواع شوینده های تخصصی صنعتی

Call Now Buttonتماس بگیرید