شوینده های اسیدی

پاک کننده و براق کننده شیر آلات و سطوح استیل

استفاده از جرم گیر موجب کدر شدن و خرابی ظاهر استیل مانند شیر آلات و جیوه آینه می گردد.
اما شوینده های اسیدی شرکت روشاپاک ، در عین اثر گذاری فوری و قوی کاملا ایمن و بی خطر بوده و به لوازم حمام و آشپز خانه آسیب نمی زند. این محصول بسیار قدرتمند در زمینه جرم برداری، تمیزکاری و پولیش فلزات است.
یکی از بهترین کاربردهای این محصول جهت از بین بردن لکه های ناشی از رسوبات مینرالی(کلسیم،منیزیم) آب که بر روی سطوح استیل بویژه سینک و اجاق گاز و هر نوع وسیله ای که از نوع استیل باشد میباشد.

شوینده اسیدی - محلول زنگ بَر فلزات

این مواد از ترکیب مواد پایه اسیدی خنثی شده بدون آسیب رساندن به فلز، باعث از بین رفتن کامل زنگ زدگی روی فلزات میشود. این فرمول برای تولید یک محلول اسیدی ایمن و قابل اسپری بدون بو و بدون خطر برای تمیز کردن سطوح زنگ زده کاربرد دارد.

محلول سختی گیر و ضد رسوب

آب به دلیل داشتن ترکیبات مینرالی (کلسیم و منیزیم) در تجهیزات و دستگاهها و خطوط تولید سبب مشکل کرده و باغث افت عملکرد و پایین آمدن بازدهی دستگاهها میشود.
در کارخانجاتی که درون دستگاهها، گردش آب وجود دارد و آب در معرض حرارت قرار میگیرد، سختی آب، درون کانالها و مجاری و سطح دستگاهها رسوب کرده و برای برطرف کردن این رسوبات،نیاز به شوینده های اسیدی استاندارد است.

 

شوینده اسیدی ممبران و فیلتر

گرفتگی فیلتر غشاء در سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس (RO) موردی بسیار طبیعی است و با شستشوی تناوبی این ممبران ها (CIP) اکثراً کیپ شدگی ها از سطح فیلتر ممبران برطرف شده و سطح غشاء پاک می شود.
برای افزایش طول عمر فیلتر این غشا ها باید در زمان های مشخصی از طریق  CIP  شستشو داده شوند، شستشوی به موقع مانع از تشکیل کریستال یا رسوب بر روی غشا ها خواهد شد. زمان شستشو (CIP) بستگی به نوع آب خام و آلودگی در آب دارد.

شرکت  روشاپاک  عرضه کننده انواع شوینده های صنعتی میباشد و  شوینده های اسیدی و شوینده های قلیایی و انواع چربی زداهای صنعتی را با بالاترین کیفیت تولید و در اختیار مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار میدهد.

Call Now Buttonتماس بگیرید