شوینده های کارواش

شیشه شوی غلیظ خودرو - شوینده های کارواش

معمولاً برای براق کردن و درخشان نمودن سطوح شیشه ها از ماده ای به نام شیشه شوی استفاده میگردد. شیشه شوی حاوی الکل های گوناگون و PH مناسب میباشد که موجب میگردد آلودگی، چربی و دوده را از بین ببرد.
شیشه شوی دارای خاصیت ضد بخار میباشد.
به سطوح پلاستیکی، لاستیکی یا رنگ شده آسیبی نمی رساند.
مایع شستشوی شیشه  اتومبیل روشاپاک مقرون به صرفه ترین مایع شیشه شوی در بازار خودرو  است.
همچنین شیشه شو ها دارای اسانسهای عطری متفاوتی میباشند:
(آبی)، چمنزار(سبز) و گلهای بهاری (قرمز) 

قطعه شوی خودرو - شوینده های کارواش

قطعات خودرو باید با موادی شستشو داده شوند که از لحاظ ایمنی کاملاً بی خطر بوده و غیر قابل اشتعال باشند ، از طرفی به سطوح آسیبی نزده و برای خودرو مشکلات فنی ایجاد نکنند.
معمولاً آلودگیهای چربی ، جز متداول ترین نوع آلودگیهای خودرویی میباشند که برای برطرف کردن آنها نیاز به چربی بر های ویژه و مخصوص میباشد.

موتور شوی خارجی خودرو

محفظه موتور از موتور خودروی شما محافظت می کند، بنابراین نگهداری از آن بسیار مهم است. 
موتور شوی خودرو، لکه های چربی را از سطح موتور بیرونی پاک می کند، بدون آسیب رساندن به اجزای لاستیکی یا پلاستیکی نازک آن.
به سرعت و به راحتی سخت ترین چربی، کثیفی را پاک می کند.
 تمیز کننده فوق العاده قوی با حلال های چربی زدایی قوی.
به هیچ ابزار یا تجهیزات خاصی نیاز ندارد.
روشی ارزان برای تمیز کردن تجهیزات خودرویی میباشد.

شوینده های کارواش - موتور شوی داخلی خودرو

برای اینکه موتور خودروی شما در وضعیت بی عیب و نقصی قرار گیرد باید به طور مرتب شسته شود.

 استفاده از شوینده مخصوص موتورخودروها بسیار مهم است.

آیا باید موتور خود را از داخل تمیز کنید؟ بله، البته
 رسوبات موتور، به خصوص در انژکتورها، تنها عامل اصلی کاهش عملکرد و مصرف بالای سوخت است. خوشبختانه، تمیز کردن این مناطق مهم به سادگی استفاده از یک شوینده خوب با مواد موثر امکانپذیر است. این شوینده، رسوبات را از بین می برد.

فراتر از رسوبات در مناطق سوخت‌رسان، لجن‌های نفتی نیز باید در مناطقی که روغن روان‌کار کار می‌کند در نظر گرفته و تمیز شوند. لجن روغن از طرق مختلف می تواند برای سلامت موتور شما خطرناک باشد(کارایی روغن را کاهش می دهد و حجم خالص روغن مصرفی را در موتور شما کاهش می دهد).
بهترین توصیه این است که روغن خود را در فواصل زمانی مناسب تعویض کنید تا در وهله اول از تشکیل لجن جلوگیری کنید.
اما قبل از هر کاری، باید محفظه روغن تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد.
 پاک کننده موتور روشاپاک برای حذف لجن روغن و پاکیزه کردن قسمتهای داخلی خودرو بسیار مفید میباشد.

شامپو کارواش با آب

برای تمیز کردن ماشین ها نباید از هر ماده ی شوینده ای استفاده نمود، زیرا ممکن است که برخی از مواد به بدنه ی ماشین آسیب برسانند از این رو ما یک ماده ی بسیار عالی به نام شامپو واکس خودرو به شما معرفی می نماییم که به خاطر داشتن پی اچ خنثی هیچ آسیبی به بدنه ی خودرو نمی رساند. برخی از مواد ممکن است که باعث کدر شدن بدنه ی ماشین گردند. اما اگر از شامپو کارواش یا از شامپو واکس استفاده نمایید از وقوع این حوادث جلوگیری نموده اید. شامپو واکس می تواند تمام آلودگی های خودرو را از سطح آن پاک نموده و موجب زیبا به نظر رسیدن آن شود.

شامپو کارواش بدون آب

این محصول همانطور که از اسمش پیداست ، شستوشوی بدنه ی ماشین بدون نیاز به اب و شامپو است .یعنی اینکه دیگه نیازی نیست ماشین را خیس کرده و سپس تمیز کرد .فقط کافیست این محصول را به سطح ماشین اسپری کرده و با دستمال حوله ای پاک کنید .در زمان هایی که وقت و حوصله ی ماشین شستن را ندارید ، گزینه خیلی مناسبی است .این محصول با صرفه جویی در زمان و مصرف اب باعث توجه قابل ملاحظه ای شده است.

صفر شوی داخل خودر

به مجموعه عملیاتی که برای تمیز‌کاری داخل خودرو بعد از شستشوی اولیه اتومبیل انجام می‌شود، صفرشویی می‌گویند. به صورت کلی هدف از صفرشویی برطرف کردن نواقص و همینطور شستشوی داخل خودرو است. صفرشویی می‌تواند جلوه و زیبایی داخلی خودرو شما را چند برابر کند، از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل هر ماه یکبار این مجموعه عملیات را انجام دهید. در خودرو‌های لوکس وارداتی، از متریال‌های با کیفیت و حساسی در اجزای داخلی کابین استفاده شده است، از این رو صفرشویی این خودرو‌های لوکس باید با دقت بیشتری انجام بپذیرد.

شویندهای  کارواش

Call Now Buttonتماس بگیرید