مجموعه روشاپاک شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید حلال چربی تجهیزات کشاورزی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید حلال چربی تجهیزات کشاورزیچرا به حلال چربی تجهیزات کشاورزی نیاز داریم؟حلال چربی EXTRA
حلال چربی تجهیزات کشاورزی

حلال چربی تجهیزات کشاورزی

تولید حلال چربی تجهیزات کشاورزی

وجود چربی‌ها فقط محدود به صنایعی که به‌طور مستقیم با روغن‌ها و چربی‌ها سر و کار دارند؛ مانند صنایع پتروشیمی و غذایی نمی‌شوند و در همه‌جا می‌توان آن‌ها را یافت. با توجه به تنوع آب‌وهوای ایران و خاک حاصلخیز کشورمان، در ایران قابلیت کشت محصولات متنوعی وجود داشته و به همین دلیل کشاورزی و باغبانی نیز بسیار رونق دارد. 

با پیشرفت تکنولوژی به سمت صنعتی‌تر شدن و استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات به‌روز برای کشاورزی و باغداری می‌رویم. این تجهیزات نیاز به نگهداری و پاک‌سازی به‌وسیله حلال‌های چربی را دارند. بنابراین سالانه حجم زیادی از این نوع حلال در کشور مصرف می‌شود و ما نیاز به تولید حلال چربی تجهیزات کشاورزی در ایران برای تامین نیاز داخلی را داریم.


چرا به حلال چربی تجهیزات کشاورزی نیاز داریم؟

همانطور که گفتیم پیشرفت روز به روز تکنولوژی به صنعتی‌تر شدن کشاورزی و فاصله گرفتن از کشاورزی سنتی قدیمی نیز کمک کرده است. تجهیزات کشاورزی جدید در تماس با انواع چربی‌ها و روغن قرار دارند. وقتی تجهیزات را برای عملکرد بهترشان روانکاری می‌کنیم یا زمانی که مشغول برداشت محصولات هستیم به‌خصوص زمان برداشت دانه‌های روغنی مانند کنجد و کانولا، تجهیزات کشاورزی نیاز به تمیز کردن و پاکسازی لکه‌های مقاوم چربی ‌دارند.

لکه‌های چربی باقی‌مانده روی تجهیزات کشاورزی می‌توانند باعث آسیب و ازکارافتادگی تجهیزات شده و کار کشاورزی را با مشکل مواجه کنند. برای جلوگیری از این اتفاقات باید تجهیزات کشاورزی به‌صورت مداوم و دوره‌ای با استفاده از حلال‌های چربی مناسب پاکسازی شوند.

حلال چربی EXTRA

کشاورزی و باغداری از شمال کشور تا جنوب ادامه دارد و تنوع محصولات کشاورزی و باغی در ایران بسیار است؛ بنابراین تنوع و استفاده از تجهیزات کشاورزی در کشور ما روز به روز زیادتر می‌شود. درنتیجه برای پاکسازی لکه‌های چربی به حجم زیادی از حلال‌های چربی مناسب برای این تجهیزات نیاز داریم.

روشاپاک با شناسایی این نیاز در کشور اقدام به تولید حلال چربی EXTRA در ایران کرد. حلال چربی تولیدی در  روشاپاک  کاملاً مناسب با تجهیزات بوده و موجب خوردگی آن‌ها نمی‌شود. این حلال pH تقریباً مناسبی دارد و فاقد مواد شیمیایی و بخارات سمی مضر برای کشاورزان، باغداران و محصولات کشاورزی است.

تولید این حلال چربی در ایران در کارخانه‌های روشاپاک، نیاز داخلی را تامین کرده و حلال موردنیاز همه کشاورزان را با قیمتی مناسب در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای خرید حلال چربی EXTRA خود به سایت روشاپاک مراجعه کنید.

حلال چربی تجهیزات کشاورزی

سخن پایانی

قدرت حلالیت بالای چربی، غلظت بالا، سازگاری با تمام سطوح تجهیزات کشاورزی و بدون بو بودن از مزایای حلال چربی مناسب برای تجهیزات است که توسط روشاپاک در کشورمان ایران تولید می‌شود. شما می‌توانید نظرات خود درباره این حلال چربی و سایر محصولات  روشاپاک  با ما در میان بگذارید.


شوینده قلیایی بسیار قوی اِکسترا

 قیمت: 30000 تومان

تخفیفات ویژه:

قیمت 80-50 لیتر= 27000 تومان

قیمت 100-80 لیتر= 26000 تومان

قیمت 100 لیتر به بالا= 25000 تومان

محصولات ما

برخی از مشتریان ما

بازار اصلی فروش شوینده های صنعتی

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه روشاپاک شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید